Taikos pr. 68, LT-93129, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas gilijosmokykla@gmail.com

Pasiekimai

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2018 m. Mokyklos ataskaita (2 klasė)

Nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) 2018 m. Mokyklos ataskaita (4 klasė)

Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (NMPP) 2017 m. Mokyklos ataskaita (2 klasė)

Nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP) 2017 m. Mokyklos ataskaita (4 klasė)

2017-2018 m. m. mokinių pasiekimai

1. Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2018” dalyvavo 129 I-IV klasių mokiniai. 1 mokinys pateko į geriausiai sprendusių Lietuvos 50-tuką, 1 mokinys – į Klaipėdos miesto 10-tuką.
  2. Tarptautiniame konkurse „Kalbų Kengūra 2018” (lietuvių ir anglų) dalyvavo 60 mokinių. Pelnyti 9 auksiniai, 3 sidabriniai ir 11 oranžinių diplomų.
  3. Tarptautinėje anglų kalbos ir matematikos olimpiadoje „Kings“ puikiai pasirodė ir finalistais tapo 13 III-IV klasių mokinių.
  4. Tarptautiniame vaikų ir jaunimo nacionalinės dainos konkurse „Garsų paletė“ mokyklos choras tapo diplomantais.
  5. Šalies muzikuojančių šeimų festivalyje „Gaidų pynė 2017“ (Vilniuje) mokyklos deleguota šeima pelnė Kūrybiškiausios šeimos nominaciją.
  6. Respublikiniame festivalyje „Šokio mozaika 2018“ mokinių kolektyvas laimėjo II vietą.
  7. Miesto Raštingiausio mokinio konkurse pelnytos dvi prizinės vietos.
  8. Miesto Dailaus rašto konkurse 1 mokinys laimėjo II vietą.
  9. Miesto pasakininkų konkurse pasirodęs mokinys tapo laureatu.
  10. Mokyklos komanda dalyvavo miesto organizuotame žaidime-konkurse „Asmeninių finansų labirintai“.
  11. Miesto Saugaus eismo konkurse mokyklos komanda laimėjo IV vietą.
  12. 3 mokiniai dalyvavo tarpmokyklinėje poezijos popietėje „Dainuoju Lietuvai“.
  13. Miesto piešinių konkursuose pelnyti 6 („Pasieniečiai Lietuvos valstybės sienos sargyboje“) ir 1 („Piešiu policiją“) diplomai.
  14. Mokykloje organizuotoje regioninėje konferencijoje „Žiniukų akademija“ pranešimus pristatė 29 mokyklos mokiniai.
  15. Mokyklos choras dalyvavo Lietuvos vakarų krašto dainų šventėje.

Sporto ir sveikatinimo srityje:

1. Mokykla pripažinta sveikatą stiprinančia mokykla ir įtraukta į šalies sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą.
  2. Už I-ą sportinių pasiekimų vietą pelnyta Mero taurė.
  3. Mokyklos komanda „Mero taurės“ sportinių žaidynių kvadrato varžybose mieste ir zonoje iškovojo I-mą, o tarpzoninėse varžybose - III vietą.
  4. „Mero taurės“ sportinėse varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ mieste laimėta I vieta, o zoninėse – III vieta.
  5. „Mero taurės” sportinėse trikovės varžybose iškovotos III (berniukų grupėje) ir II (mergaičių grupėje) vietos.
  6. Miesto sporto estafečių ir anglų kalbos varžybose „Let’s move 2018” mokyklos komanda laimėjo I vietą.
  7. Respublikiniame „Sveikuolių sveikuoliai“ (I turas) konkurse mokyklos komanda laimėjo III vietą.
  8. Miesto „Šaškių turnyre 2017” dalyvavo 19 mokinių (I-II klasių).
  9. Visi I klasių mokiniai dalyvavo šalies akcijoje „Košės diena“.
  10. Mokykloje organizuotas sportinis renginys miesto I klasių mokiniams „Gera sportuoti kartu“.
  11. Mokiniams organizuotos treniruotės Vakarų stalo teniso akademijoje, Ledo arenoje, Lengvosios atletikos manieže.
  12. Mokykloje organizuoti susitikimai ir vyko pamokos su Klaipėdos „Fortūnos“ krepšininkėmis, aikido, shodan, regbio treneriais.
  13. Olimpinio judėjimo dieną mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo Solidarumo bėgime.

Mokiniai dalyvavo šiuose projektuose:

• tarptautiniame - eTweening „Christmas card Exchange“,
  • šalies - „Lietuvių kalbos ugdymo kokybės gerinimas pradinėse mokyklose, taikant integralaus ugdymo principus bei įtraukiant mokyklų bendruomenes“, „Sveikatiada“, „Gamtukai“,
  • miesto - „Spalvų pasaulis“, „Šimtmečio vaismedžių sodas“,
  • mokyklos - „Tėviškės keliu‘, „Gilijiečiai Lietuvai“.

Mokykla pelnė padėkas už:

- sveikatą stiprinančių idėjų propagavimą,

- aktyvų dalyvavimą sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo 25-čio renginiuose,

- dalyvavimą respublikiniame šokio festivalyje-konkurse „Traukinukas 2018”,

- aktyvų dalyvavimą tarptautinėje olimpiadoje „Kings”

- dalyvavimą tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olimpis 2018”,

- dalyvavimą Lietuvos Vakarų krašto Dainų šventėje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui,

- dalyvavimą l/d “Puriena” projekte „Menų savaitė”.

Last modified on Trečiadienis, 05 Gruodis 2018 09:16