Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

 • Balandžio 1-oji

  Mokiniai lavino savo kūrybą darbeliais, piešiniais, rašiniais.

  Written on Trečiadienis, 01 Balandis 2020 21:49
 • Šventė
  Gimtadienissssss !
  Smalsu kieno????
  M O K Y K L O S!!!!!!
   
  Mūsų vienintėlei ir didžiausiai pradinei mokyklai mieste  - tik 
   
  Kiekvieno žmogaus gyvenime mokykla yra vienas svarbiausių prisiminimų.
  Tai - kelio pradžia, mokslo ir gyvenimo žinių šaltinis, amžinai gyvas, nerimstantis  auginantis ir brandinantis žmogų.
   
  Ačiū, JUMS, sukūrusiems, kuriantiems ir kursiantiems šią mokyklą!
   

  Written on Antradienis, 31 Kovas 2020 22:14
 • Nuotolinis ugdymas

  Baigėsi mokinių atostogos ir nuo kovo 30 d. prasidėjo nuotolinis mokinių ugdymas. Nepaisant įvairių techninių trikdžių, pirmųjų dienų darbas vyko sklandžiai, mokytojai turėjo paruošę altenatyvius būdus, užtikrinančius kokybiškas veiklas. Kviečiame pasidžiaugti mokinių atsiųsta grįžtamąja informacija...

     
   

  Written on Antradienis, 31 Kovas 2020 20:37
 • Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso
  Written on Trečiadienis, 18 Kovas 2020 14:56
 • Kovo 10 d.

  Šiandien mokyklos veikloje nemažai dėmesio skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, kurią Lietuva minės kovo 11 d. Organizuota viktorina-minėjimas , kuriame dalyvavo visos 6 trečiosios klasės. Jo metu giedotas Lietuvos himnas, vyko diskusija apie Lietuvos valstybingumą, žaismingais metodais atsakinėta į viktorinos klausimus apie Lietuvą, mokiniai deklamavo jai skirtus eilėraščius. Vėliau mokyklos bendruomenė su lietuviška atributika rinkosi mokyklos kieme. Susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė Renata Mikienė. Giedotas Lietuvos himnas. Tėvynę Lietuvą visi pasveikino su 30-tuoju gimtadieniu, paskirdami šokį pagal M.Mikutavičiaus dainą. Dėkojame visiems už gražius Kovo 11 renginius.

  Written on Ketvirtadienis, 12 Kovas 2020 09:02
 • Varžybos "Kubanos taurė 2020"

  Kovo 8 dieną Šilutėje vyko LSŠF kvalifikacinės sportinių šokių varžybos "Kubanos taurė 2020", kuriose Augustas Remėza, Emilija Špurik, Deimantė Dabulskytė užėmė I vietas ir laimėjo pirmąsias savo taures. Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir linkime jų dar didesnių, lankant Tendance šokių būrelio treniruotes.

  Written on Antradienis, 10 Kovas 2020 15:02
 • 100-tadienio šventė

  Vasario 27 d. ketvirtokai dalyvaudami Ugdymo dienoje, scenoje demonstravo savo meninius gebėjimus ir šventė „Linksmąjį šimtadienį“. Kiekviena klasė pristatė po nuotaikingą pasirodymą. Vėliau visi ketvirtokai šėlo diskotekoje. O kad šventė būtų dar įsimintinesnė – dalyvavo Edukacinėje veikloje „Atrask dinozaurą“. Mokiniai tapo paleontologais, tyrinėjo, ieškojo dinozaurų skeletų... Diena prabėgo, kaip sakė patys vaikai, labai įspūdingai, buvo linksma, įdomi, pilna šaunių emocijų. Dėkojame muzikos mokytojoms ir šokio mokytojui Rolandui už prasmingai organizuotą šventę ir pagalbą 4 klasių vadovams.

  Written on Antradienis, 03 Kovas 2020 13:33
 • Užgavėnės

  ,,Gilijos" pradinėje mokykloje puoselėjamos tautinės tradicijos. Vasario 25 d. pailgintos dienos grupių mokiniai su savo auklėtojomis trankiai, linksmai ir gardžiai paminėjo užgavėnių šventę. Pirmiausia vaikai pasigamino užgavėnių kaukes, vėliau jomis pasipuošę kas blynus maišė, kepė ir valgė, kas į svečius pas grupių ,,kaimynus"  ,,žydauti" su dainomis ir eilėraštukais ėjo. Galiausiai mokiniai susirinko sporto salėje, kur mokytoja Banga akordionu grojo ir linksmus ratelius šokti kvietė, o mokytoja Angelė papasakojo apie šios gražios šventės tradicijas ir prasmę. Visiems buvo linksma ir gera pabūti kartu.

  Written on Penktadienis, 28 Vasario 2020 12:35
 • Mokykla - KINGS olimpiados bendruomenės dalis

  Kvalifikaciniame šios olimpiados ture dalyvavo 64 mokiniai (matematikos srityje), 178 (anglų kalba), 33 (lietuvių kalba), 32 (pasaulio pažinimas). Įsitraukė 7 mokyklos pedagogai. Į finalą pateko 22 mokiniai iš matematikos (dalyvavusių mokinių rezultatas - 50%), 47 - iš anglų kalbos (rezultatas 80%), 5 - iš lietuvių kalbos (rezultatas 64%), 7 - iš pasaulio pažinimo (rezultatas 70%). Finalui ruošė 7 mokytojai.
  Kito etapo pradžia - kovo 2-20 d., adresu www.kings.lt

   

  Written on Pirmadienis, 24 Vasario 2020 15:55
 • Lietuvos valstybės atkūrimo šventė

  3c klasės bendruomenė savo gražias mintis, idėjas, kūrybą ir meilę skyrė Lietuvai. Vyko pokalbiai ir diskusijos apie pilietiškumą, tėvynės laisvę. Mokiniai su savo tėveliais gamino desertus su Lietuvos tautiškumo akcentais, kiekvienas savo pagamintą patiekalą pristatė klasės draugams, estetišku jų vaizdu suteikė galimybę pasidžiaugti visiems mokyklos mokiniams. Mokytoja išleido stendą su mokinių dailės darbais. Dėkojame mokytojai Rimai už gražius Vasario 16 šventės akcentus.

  Written on Ketvirtadienis, 20 Vasario 2020 14:38
 • Mokinių regioninė konferencija

  Vasario 14 dieną mokykloje vyko regioninė konferencija "Žiniukų akademija", skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Į renginį susirinko gausus būrys dalyvių: savo atliktus projektus, tyrimus, veiklas pristatė 142 mokiniai su juos kuruojančiais 59 mokytojais iš 14 miesto ir 5 Klaipėdos apskrities mokyklų. Klausytojams pristatyta 70 pranešimų iš pasaulio pažinimo (48 pranešimai), matematikos (2 pranešimai), kalbų (4 pranešimai), meno (3 pranešimai), integruotų (13 pranešimų) sričių. Veikė 8 darbo sekcijos, kurioms vadovavo "Gilijos" mokyklos mokytojai. Mokiniai demonstravo savo sukonstruotus gaminius, atliko įvairius bandymus ir eksperimentus, uždavė klausimus, ugdančius pilietiškumą... 5-oji mokinių konferencija dar kartą patvirtino gerą tiesą - kiek šalia mūsų išmanių protingų ir kūrybingų asmenybių. Tad padėkime ir toliau joms tobulėti ir skatinkime atsiskleisti naujoms.

  Written on Pirmadienis, 17 Vasario 2020 10:32
 • Meilės padėka tėveliams

  Dailės-technologijų pamokoje mokiniai kūrė savo meilės receptus ir gamino kūrybiškus desertus. Pagamintus patiekalus su meilės ir padėkos žodžiais ketvirtokai skyrė savo brangiems tėveliams. Dėkojame mokytojai Kristinai už gražią idėją...

  Written on Penktadienis, 14 Vasario 2020 13:22
 • Varžybos "Let's move"

  Mokyklos mokinių rinktinė IV klasių komanda dalyvavo Klaipėdos miesto sporto
  estafečių ir anglų kalbos varžybose „Let‘s move 2020“ ir laimėjo I-ą vietą. Varžybose dalyvavo:
  Vilius Girdenis ir Vilius Pašinskas-4c klasė; Benas Lizdenis, Augustas Grubliauskas ir Elena
  Visakavičiūtė-4d klasė; Kornelija Paulauskaitė, Meda Vaitkutė ir Deimantė Liudaitė-4e klasė. AČIŪ anglų kalbos mokytojai Linai Juknevičienei už komandos paruošimą ir mokytojai Monikai Kazenkovai už visapusišką pagalbą.Šaunuoliai ketvirtokai! Siunčiame jums mokyklos bendruomenės sveikinimus.

  Filmuota varžybų medžiaga: https://m.youtube.com/watch?v=_mneKOJZRvs

   

  Written on Ketvirtadienis, 13 Vasario 2020 10:42
 • Tarptautinis edukacinis konkursas "Olimpis 2019"

  Konkurso rudens sesijoje dalyvavo 102 mokyklos mokiniai. 9 mokiniai už puikų pasirodymą nominuoti medaliais. Kai kurie mokiniai pelnė net po kelis medalius:
  Herkus Obrikis (3d klasė) ir Gerda Grubliauskaitė (2c klasė) - 3 medaliai;
  Kristupas Katelė (2f klasė) - 2 medaliai.
  Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais, žaidimais, rašikliais.
  2020 m. kovo 1-31 d. vyks "Olimpis 2020 - Pavasario sesija". Užduočių pavyzdžiai skelbiami svetainėje www.olympis.lt

  Written on Trečiadienis, 12 Vasario 2020 12:37
 • Vasaris - sveikatos mėnuo

  Visą vasario mėnesį vyksta įvairios sveikatinimo ir aktyvaus judėjimo veiklos: projekto "Sveikatą stiprinantis fizinis aktyvumas" treniruotės pailgintos dienos grupės mokiniams; projekto "Sveikatiada" veikla "Mankštiada"; paskaitėlės "Proto, kūno ir jausmų darna", "Asmens higienos ABC", "Mergaičių ir berniukų asmens higiena"; kalanetikos ir zumbos treniruotės. Mokyklos 4 klasių komanda dalyvauja miesto pradinių klasių estafečių ir anglų kalbos konkurse "Let's move". Mokyklos sportininkų komanda dalyvavo miesto pradinių klasių mokinių sportinėse varžybose "Mero taurei" laimėti "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" ir iškovojo I vietą.

  Written on Pirmadienis, 10 Vasario 2020 15:54
 • Šv. Agotos diena

  Vasario 5 dieną pailgintos dienos grupės mokiniai minėjo  duonos dieną. Mokiniai buvo supažindinti su duonos atsiradimo istorija, minė mįsles, pasidalino jau žinomomis ir sužinojo naujų patarlių apie duoną. Labiausiai mokiniai smalsavo mokyklos valgykloje, kur patys maišė, minkė  tešlą, formavo kepaliuką ir konvekcinėse krosnyse kepė duonelę. Kepinys savo aromatu svaigino, o skonis pranoko lūkesčius. Buvo įdomi, pilna gerų emocijų diena. Dėkojame grupės mokytojai Ievai už gražią iniciatyvą ir valgyklos darbuotojams už šiltą mokinių priėmimą.

  Written on Penktadienis, 07 Vasario 2020 15:10
 • Sporto varžybos "Mero taurei" laimėti

  Mokyklos mokinių komanda iškovojo I vietą Klaipėdos miesto "Mero taurės" sporto žaidynėse "Drąsūs, stiprūs, vikrūs". Sveikiname visą komandą ir dėkojame sporto būrelio vadovėms mokytojoms Giedrei Varanavičienei ir Ritai Domarkienei už šaunų mokinių paruošimą. Linkime sėkmės zoninėse varžybose Mažeikiuose.

  Written on Penktadienis, 07 Vasario 2020 10:22
 • Šachmatų varžybos

  Sausio 21 d. komandinėse šachmatų varžybose dalyvavo 9 Klaipėdos miesto mokyklų atstovai. Mokyklos komanda (Emilija Kibildaitė, 4c; Povilas Butkus, 4a; Remigijus Katkus, 4f; Vaidilė Kaikarytė, 3d; Rokas Rimkus ir Benas Lizdenis, 4d) užėmė garbingą 4-ąją vietą. Šaunuoliai vaikai! Dėkojame mokytojai Ingridai Kumpikevičienei, paruošusiai mokyklos komandą.

  Written on Trečiadienis, 22 Sausio 2020 10:22
 • Veiklos ataskaita

  Skelbiame „Gilijos" pradinės mokyklos vadovo 2019 metų veiklos ataskaitos projektą. Iki sausio 30 d. laukiame pastabų ir siūlymų dėl ataskaitos vertinimo el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

  Veiklos ataskaitą rasite: http://www.gilijosmokykla.lt/index.php/veikla/dokumentai/nuostatai-3

  Written on Pirmadienis, 20 Sausio 2020 19:09
 • INFORMACIJA DĖL REGISTRACIJOS Į MOKYKLAS 2020–2021 MOKSLO METAMS

  Informuojame, kad prašymai mokytis 2020–2021 mokslo metais, prisijungus prie Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės (www.klaipeda.lt) paskyros „Priėmimas į mokyklas“, pradedami registruoti:

  nuo š. m. kovo 2 d. 10 val. į 1 klases;

  Written on Antradienis, 14 Sausio 2020 15:27
 • Kvietimas

  kvietimas 1

  Written on Antradienis, 14 Sausio 2020 11:09
 • Neužmirškime...

  Mokyklos bendruomenė, pasitikdama šalies akciją "Atmintis gyva, kol liudija...", segėjo neužmirštuolių žiedelius. Sausio 13 d. rytą mokyklos languose degė atminimo žvakelės, mokiniai giedojo Lietuvos himną, pagerbė žuvusiųjų atminimą tylos minute, mokytojai savo auklėtiniams pasakojo 1991 metų sausio 13 d. įvykius, rodė įsimintinus vaizdus. Mokyklos foje parengtas stendas, per TV pristatytos trumpos 14-kos žuvusiųjų lietuvaičių biografijos.

  Written on Pirmadienis, 13 Sausio 2020 10:11
 • Konkursas "My greeting card"

  Artėjant šventėms anglų kalbos mokytojos skatino mokinius kurti atvirukus ir dalyvauti jų organizuojamame konkurse "My Greeting Card".  Mokiniai sukūrė labai daug gražių sveikinimų. Populiariausią atviruką rinko patys mokiniai. Apdovanoti net 7 dalyviai.

  Padėkos raštai, pakabukai su mokyklos logotipu ir saldainiai įteikti šių klasių mokiniams:

  2a Mantui Jakubaičiui - už išraiškingiausią atviruką,

  2b Kristupui Andrijauskui - už meniškiausią atviruką,

  2b Deivei Butikytei - už kruopščiausią atviruką,

  2d Godai Jogminaitei - už šventiškiausią atviruką,

  2f Selinai Jankauskaitei - už populiariausią atviruką,

  3d Ievai Aleničevai - už kūrybiškiausią atviruką,

  3f Gustei Kasperavičiūtei - už nuoširdžiausią atviruką.

  Written on Pirmadienis, 23 Gruodis 2019 11:52
 • Sveikinimas

  Sveikinimas 2019 kaledos

  Written on Penktadienis, 20 Gruodis 2019 09:55
 • Klasių bendruomenių kalėdinės šventės

  Gruodžio 19-20 d. mokykloje vyksta klasių bendruomenių šventės. Jose dalyvauja mokiniai, jų tėveliai, muzikos mokytojai. Klasių vadovai nestokoja išradingumo, kūrybos, staigmenų ir netikėtumų dalyviams. Dėkojame mokinių tėveliams, kurie aktyviai įsijungia į šventės organizavimą savo idėjomis, iniciatyva, kostiumų išradingumu. Pasidžiaukime keletu šventės akimirkų...

  Written on Ketvirtadienis, 19 Gruodis 2019 13:10
 • Padėka

  Mokykla pelnė padėką nuo Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti už dalyvavimą iniciatyvoje, skirtoje paminėti Tarptautinę tolerancijos dieną ir tolerancijos švyturių kūrimą. Dėkojame visai mokyklos bendruomenei aktyviai prisidėjusiai prie veiklų įgyvendinimo.

  Written on Pirmadienis, 16 Gruodis 2019 13:27
 • Fiziškai aktyvi mokykla

  Gauta žinia, kad gruodžio 10 d. įvykusiame Nacionalinio sveikatą stiprinančio mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisijos posėdyje, išanalizavus mokyklos pateiktos paraiškos-projekto veiklas, "Gilijos" pradinei mokyklai nutarta suteikti aktyvios mokyklos statusą. Sveikiname mokyklos bendruomenę ir linkime naujų įdomių ir fiziškai aktyvių veiklų. Dėkojame projekto komandai už dokumentų tinkamą parengimą.

  AM logo geltonas

  Written on Pirmadienis, 16 Gruodis 2019 09:43
 • Dovana - edukacinė pamoka
  Pailgintų grupių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse ,,Mano svajonių akiniai'', kurį organizavo ,,Optio optika''. Firmos atstovai už dalyvavimą konkurse mokiniams įteikė dovaną - edukacinę pamoką ,, Mano akys sveikos''. Pamokėlės metu vyko diskusija, klausimų-atsakymų popietė, kurioje mokiniai gavo naujų žinių, praplėtė akiratį apie akių priežiūrą, jų saugojimo profilaktiką, išsiaiškino veiksnius, kenkiančius regėjimui. Dėkojame grupių auklėtojoms Jūratei Kėblienei ir Ievai Brazauskaitei-Kubilienei už iniciatyvą, organizuojant konkursą.

  Written on Pirmadienis, 16 Gruodis 2019 08:58
 • Koncertas
  Gruodžio 12 d. 3c klasės mokiniai su tėveliais aplankė Klaipėdos senelių globos namus. Mokiniai susirinkusius senelius sveikino su artėjančiomis šventėmis, dainavo kalėdines dainas, šoko, grojo pianinu ir dūdelėmis, kartu vaišinosi šeimose keptais pyragais. Dėkojame už gražią idėją ir suorganizuotą atjautos koncertą klasės vadovei Rimai Laiho ir muzikos mokytojai Neringai Jankūnienei. Šios klasės mokinių tėveliams sakome ačiū už suruoštas vaišes.

  Written on Sekmadienis, 15 Gruodis 2019 20:32
 • Konkurso prizininkas

  Sveikiname Beną Lizdenį (4 d klasė) miesto pradinių klasių dailaus rašto konkurse "Plunksnelė", laimėjusį III vietą. Dėkojame mokytojai Kristinai Puzienei už išugdytą aukštą rašto kultūrą.

  Written on Pirmadienis, 02 Gruodis 2019 14:56
 • Sveikų užkandžių pertraukos
  Visą lapkričio mėnesį klasių vadovai organizavo sveikų užkandžių pertraukėles klasių kabinetuose, teikė šviečiamąją informaciją ir diskutavo apie sveiką mitybą. Dėkojame mokinių tėveliams aktyviai prisidėjusiems prie šios veiklos.

  Written on Trečiadienis, 27 Lapkritis 2019 15:38
 • Konkurso "Mano rankelių - dailios raidelės" II etapas
  Lapkričio 19 dieną mokykloje vyko II-IV klasių dailaus rašto konkursas. Dėkojame mokiniams, nugalėjusiems savo draugus I klasės etape ir atstovavusius savo klasę II mokyklos etape. Sveikiname prizininkus: Roką Jenuškevičių, Gustę Kasperavičiūtę, Ugnę Nemiro, Sofiją Vidmantaitę, Evą Mockutę, Austėją Zavadzkytę, Lukreciją Butkevičiūtę, Estėją Žiliūtę, Gretą Greičiūtę, Beną Lizdenį, Vanesą Fic-Marozaitę. Dėkojame mokytojams - Linai Baužienei, Kristinai Puzienei, Gitanai Pušinskienei, Rimai Laiho, Audrutei Aidukaitei, Ingridai Kumpikevičienei, Daivai Lukauskienei, Solveigai Limšienei - paruošusiems mokinius konkursui. Linkime sėkmės mokyklos atstovams III dailaus rašto etape.

  Written on Antradienis, 26 Lapkritis 2019 12:48
 • KINGS anglų kalbos olimpiada
  Rudens semestro finale dalyvavo 48 mokyklos 2-4 klasių mokiniai. Džiaugiamės, kad respublikos reitinge šaunias vietas užima šie mokiniai:
  2c klasės mokinė Meda Jonutytė - 15 vieta (tarp 229 dalyvių)
  2c klasės mokinė Amelija Sabūnaitė- 20 vieta (tarp 229 dalyvių)
  3a klasės mokinys Vytenis Okmanas-36 vieta (tarp 605 dalyvių)
  4g klasės mokinė Selina Strakšytė pateko į geriausių dešimtuką laimėjo 7 vietą (tarp 672 dalyvių).
  4c klasės mokinys Vilius Pašinskas-36 vieta (tarp 672 dalyvių)
  Daugiau informacijos:

  Tarptautinė KINGS olimpiada 2-12 klasių mokiniams

  Written on Penktadienis, 22 Lapkritis 2019 13:30
 • Klasių bendruomenių sportinės šventės

  Pirmų klasių bendruomenėse vyko renginiai "Aš ir tu - visi sportuokime". Lapkričio 21 d. gausiai į sporto salę rinkosi 1c, 1d ir 1e, 1f klasių bendruomenės. Vadovaujant klasių mokytojoms Zenaidai Gestautienei, Žanetai Markūnienei, Eugenijai Jankauskienei bei Vandai Bubliauskienei renginiuose netrūko sportinio azarto, juoko, draugiškos konkurencijos, teigiamų emocijų, kolektyvo stiprinimo veiklų. Dėkojame visiems dalyvavusiems.

  Written on Penktadienis, 22 Lapkritis 2019 13:27
 • Tolerancijos diena

  Visą lapkričio mėnesį mokykloje vyksta veiklos, skirtos ugdyti toleranciją vieni kitiems ir aplinkai už mokyklos ribų. Klasių vadovai ir socialinė pedagogė Gražina Domarkienė su mokiniais veda įvairias diskusijas, organizuoja žaidybines situacijas, demonstruoja filmus. Mokiniai, dirbdami grupėse ir individualiai, kūrė švyturio aplikacijas, maketus, tapė piešinius. Kūrybiniais savo darbais mokiniai puošė klasės ir mokyklos erdves.

  Written on Ketvirtadienis, 21 Lapkritis 2019 10:21
 • Pavadinimas - Muzikos olimpiada

  Lapkričio 14 dieną Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko muzikos olimpiada ,,Muzika kitaip 2019’’ Šiame renginyje dalyvavo keturi ,,Gilijos’’ pradinės mokyklos mokiniai: Herkus Obrikis 3 D kl., Gustė Kasperavičiūtė 3F kl., Ugnė Nemiro 4B kl., Remigijus Katkus 4F kl. Džiaugiamės visų mokinių rezultatais. SVEIKINAME UGNĘ NEMIRO, LAIMĖJUSIĄ I-MĄJĄ VIETĄ!

  Written on Trečiadienis, 20 Lapkritis 2019 13:26
 • Lapkričio 8 d. - Europos sveikos mitybos diena

  Pažymint Europos Sveikos mitybos dieną, Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Larisa Ryžkova mokyklos mokiniams veda paskaitėles-diskusijas  temomis - ,,Būkite sveiki ir aktyvūs", "Daržovės - mano draugės', "Sveika mityba - raktas į sveiką gyvenseną". Mokiniams įtvirtinama maisto piramidė, susipažįsta su vitaminais esančiais maisto produktuose, žaidžia žaidimą ,,Sveikas maistas"...

  Written on Antradienis, 19 Lapkritis 2019 10:14
 • Miesto pradinių klasių mokinių konkursas „Konstruoju ir startuoju“

  3a klasės mokiniai Ulrika Kereišytė, Rapolas Šilgalis, Benas Sanda, Lukas Vaičiulis, Danielius Varkojis dalyvavo Klaipėdos miesto 3- 4 klasių konkurse „Konstruoju ir startuoju“, kurį organizavo Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras. Mokiniai konstravo katamaraną su stikline vandens ir dalyvavo katamaranų plaukimo varžybose. Gilijiečiams šiose varžybose sekėsi labai gerai: trečiokai apdovanoti padėkos raštais, medaliais. Mokinio Beno Sandos katamaranas savo greičiu nurungė visus dalyvius ir šis mokinys už savo kūrinį apdovanotas I vietos taure bei Padėkos raštu. Dėkojame 3a klasės vadovei Audrutei Aidukaitei už puikų mokinių paruošimą ir suorganizuotą dalyvavimą konkurse.

  Written on Trečiadienis, 13 Lapkritis 2019 13:32
 • Mero taurės kvadrato varžybos

  Mokyklos komanda dalyvavo miesto Mero taurės kvadrato varžybų finale. Komanda iškovojo II vietą. Dėkojame mokiniams už gerą žaidimą, mokytojams - sporto būrelio vadovėms - Giedrei Varanavičienei ir Ritai Domarkienei už mokinių paruošimą.

  Written on Antradienis, 12 Lapkritis 2019 14:17
 • Projektas "Sveikata visus metus"

  3e ir 2c klasių mokiniai (mokytojos Virginija Jonavičienė ir Irena Jurkšaitienė) dalyvauja ilgalaikiame respublikiniame projekte "Sveikata visus metus". Kiekvieną mėnesį šių klasių bendruomenės gauna naujus iššūkius ir atlieka įvairias veiklas, stiprinančias jauną organizmą, plečiančias sveiko gyvenimo būdo žinias ir diegiančias naudingus įpročius. Pasidžiaukime 3e klasės iššūkio "Sveikame kūne - sveika siela!" veiklų akimirkomis:

  Written on Antradienis, 12 Lapkritis 2019 14:08
 • Išsipildymo akcija. Pyragų diena

  Aukodami ir darydami gerus darbus, tampame geresni, atidesni vienas kitam.

  Mokyklos bendruomenės nariai „Išsipildymo akcijai“ paaukojo 891.70 eurų. Ačiū visiems!

  Written on Penktadienis, 08 Lapkritis 2019 16:05
 • Susitikimas su rašytoja Neringa Tik

  Spalio 25 dieną 1d, 2e, 4b, 4c, 4f klasių mokiniai dalyvavo susitikime su rašytoja Neringa Tik. Edukacinės pamokos metu rašytoja pristatė savo knygas, parodė dailininko pieštus orginalius piešinius, papasakojo apie knygos kelią iki skaitytojo rankų. Mokiniai įdėmiai klausėsi, stengėsi atsakyti į visus klausimus apie pasakas bei padedant rašytojai kūrė pasaką ir ją inscenizavo. Kiekvienas aktyviai įsitraukęs į pasakos kūrimą, gavo dovanų iš stebuklingojo lagamino -  autorės kurtą pasakaitę.

  Written on Pirmadienis, 04 Lapkritis 2019 14:23
 • Dėkojame mokyklos bendruomenės nariams pagyvinusiems mokyklos vidines ir lauko erdves...

  Moliūgas yra tikras pasakų ir nuotykių herojus. Išaušo vidurnaktis – ir pelenės karieta pavirto į moliūgą, o štai spalio pabaigoje kone visame pasaulyje švenčiama Helovino šventė, kurios pagrindinis akcentas taip pat yra moliūgas. Moliūgas yra ta daržovė, kuriai ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas ne tik pasakose, bet ir mūsų virtuvėje. Tai - tikra vitaminų bomba ir maistas visapusei sveikatai. Atkeliavę pas mus iš Meksikos, jie vis labiau populiarėja ir mūsų šalyje. Tai – itin naudinga daržovė, nes moliūgą galima suvartoti visą: tiek minkštimą, tiek sėklas, tiek ir žievę. Šie geltonieji milžinai turi gausybę naudingųjų medžiagų, dėl to neretai moliūgai vadinami natūraliu polivitaminu.

  Turiningų Rudens atostogų mokinukams. Laukiame jūsų grįžtančių lapkričio 4 d.

  Written on Penktadienis, 25 Spalio 2019 12:44
 • Edukacija "Mano veikėjas"

  Spalio 21 d. mokyklos trečių klasių mokiniai dalyvavo susitikime su rašytoja Igne Zarambaite, kuri mokiniams pravedė informatyvią, inovatyvią, pilną emocijų edukaciją "Mano veikėjas". Čia mokiniai diskutavo apie skaitomas knygas, susipažino su rašytojos sukurta literatūra, pamatė autorės gaminamus ir patys kūrė savo veikėjus. Dėkojame rašytojai už puikiai organizuotas veiklas ir šiltą bendravimą.

   

  Written on Pirmadienis, 21 Spalio 2019 12:12
 • Šaškių turnyras Mero taurei laimėti

  Spalio 18 d. PC "Akropolis" vyko Šaškių turnyras Mero taurei laimėti - 2019. Mokyklos komandoje dalyvavo aštuoni  III - IV klasių mokiniai. Laimėjimas - garbinga II vieta. Šaunuoliai - gilijiečiai! Dėkojame mokytojai Ingridai Kumpikevičienei už sudarytą mokyklos komandą ir mokinių paruošimą.

   

  Written on Pirmadienis, 21 Spalio 2019 12:09
 • Akcijos "Ar žinai, kiek sveria tavo kuprinė?" rezultatai

   

  Written on Ketvirtadienis, 10 Spalio 2019 18:57
 • Projektas "Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra"

  Mokykla laimėjo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuotą projektą, remiamą Europos sąjungomis lėšomis. Spalio 4 dieną Klaipėdos baseine vyko pirmosios šio projekto veiklos: aktyvi fizinė veikla sporto salėje ir vandenyje. Veiklose dalyvauja ketvirtų klasių mokiniai. Iš viso bus organizuojama 10 tokio tipo veiklų, gerinant mokinių fizinę būklę ir stiprinant sveikatą.

   

  Written on Trečiadienis, 09 Spalio 2019 09:28
 • Europos mokyklų sporto diena

  Rugsėjo 27 dieną prisijungėme prie tarptautinio „ESSD 2019“ (Europos mokyklų sporto diena – drauge už sveiką gyvenseną) projekto. Pertraukų metu mokiniai dalyvavo įvairiose sportinėse veiklose: žaidė krepšinį, kvadratą, futbolą; judėjo su įvairiomis priemonėmis – lankais, šokdynėmis, kamuoliais; šoko; ragavo valgyklos ir pačių paruoštus sveikus užkandžius; piešė tema „Sveiko maisto lėkštė“.

   

  Written on Ketvirtadienis, 03 Spalio 2019 16:05
 • Solidarumo bėgimas

  Rugsėjo 23 dieną mūsų mokykloje įvyko jau tradiciniu tapęs visuomeninės organizacijos ,,Gelbėkit vaikus‘‘ organizuojamas bėgimas, kuris Lietuvoje ir mūsų mokykloje vyksta jau 5-tą kartą. Solidarumo bėgimas yra projektas, kurio metu, suburiami vaikai bendrai sportinei veiklai. Tai skatina skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos bei įvairaus amžiaus moksleivių solidarumą. Renginio dieną buvo renkama parama, kuri skirta organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti ir vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti. Akcijos metu surinkome 162,40 eurus! Dalyviai buvo apdovanoti renginio organizatorių paruoštais diplomais. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems šiame bėgime ir prisijungusiems prie kilnių tikslų įgyvendinimo.

   

  Written on Ketvirtadienis, 26 Rugsėjis 2019 10:21
 • Europos Judumo savaitės akimirkos "Gilijos" pradinėje mokykloje
  Written on Penktadienis, 20 Rugsėjis 2019 15:18
 • Europos Judumo savaitė

  Rugsėjo 16-22 dienomis vyksta Europos Judumo savaitės renginiai. Mokyklos bendruomenė organizuoja įvairias veiklas mokinių pertraukų metu. Kviečiame aktyviai dalyvauti ir kartu pajudėti!

  Written on Pirmadienis, 16 Rugsėjis 2019 14:07
 • KINGS OLIMPIADOS KOMANDA PASVEIKINO MOKYKLOS BENDRUOMENĘ

  Kaip ir kiekvieno KINGS semestro pradžioje, taip ir šį rudenį Tarptautinės olimpiados KINGS komanda lanko pavasario semestro finalų dalyvius aktyviausiose mokyklose Lietuvoje ir jiems įteikia finalistų diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygį!

  KINGS komanda aplankė ir mūsų mokyklą bei sveikino mokinius ir juos ruošusius mokytojus su pavasario semestro pasiekimais ir apdovanojo juos diplomais bei padėkomis! Didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais, dalyvavusiais pavasario semestro KINGS olimpiadose bei mokytojais, paskatinusiais ir padėjusiais savo mokiniams žengti naujų žinių link. Tikimės, jog šį semestrą prie mūsų mokyklos vardo garsinimo KINGS olimpiadose prisijungs dar daugiau gabių ir šaunių mokinių!

  Registracija (www.kings.lt/registracija) į KINGS rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti arba patys užsiregistravę mokiniai galės dalyvauti kvalifikaciniame KINGS olimpiados etape rugsėjo 30 – spalio 11 dienomis internetu visiškai NEMOKAMAI!

  Written on Penktadienis, 13 Rugsėjis 2019 08:46
 • Savanoriai iš Japonijos

  Rugsėjo 9 d. mokyklą aplankė savanoriai iš Japonijos. Susitikime su III-IV klasių mokiniais svečiai pristatė savo šalį, diskutavo apie tai, ką lietuvaičiai žino apie Japoniją, dainavo dainas, lankstė origami darbelius, sugiedojo Lietuvos himną. Susitikime buvo daug šilumos, šypsenų, draugiškų palinkėjimų vieni kitiems. Buvo šaunu!

  Written on Pirmadienis, 09 Rugsėjis 2019 14:09
 • Fizinio aktyvumo ugdymo diena

  Rugsėjo 6 d. mokykloje buvo organizuota Fizinio aktyvumo ugdymo diena. Mokiniai mankštinosi sporto salėje, mokyklos lauko erdvėse; žaidė stalo tenisą Vakarų stalo teniso akademijoje; lankėsi Appolo boulinge; vyko į žygius Giruliuose, Melniaragėje, Smiltynėje, kur organizuotos įvairios estafetės ir kiti judrūs žaidimai.

  Written on Pirmadienis, 09 Rugsėjis 2019 14:05
 • Rugsėjo 1-osios šventė

  rugsėjo 1

  Written on Penktadienis, 23 Rugpjūtis 2019 15:22