Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

arturas

arturas

Trečiadienis, 06 Vasario 2019 08:41

„Transformerių“ kolekcijos paroda

2019 m. vasario 1 d. Išmaniojoje mokykloje Klaipėdoje atidaryta Viliaus Sasnausko 3A klasės mokinio „Transformerių“ kolekcijos paroda. Vilius transformerius kolekcionuoti pradėjo būdamas 5-erių. Pirmąjį transformerį dovanų gavo iš mamos draugės, tuo metu kai pas ją svečiavosi.  Tada ir prasidėjo kolekcijos rinkimo pradžia. Šiai dienai kolekciją sudaro daugiau kaip 30 įvairiausių eksponatų. Apie kiekvieną savo kolekcijos dalį Vilius gali papasakoti atskirai. Savo žiniomis mielai dalinasi robotikos užsiėmimų metu. Į pamokas atsineša savo robotus, apie juos pasakoja, demonstruoja kaip jie transformuojasi ir mielai sutinka, kad vaikai apžiūrėtų ir savo rankomis pačiupinėtų fantastinius robotus. Vilius Sasnauskas robotikos užsiėmimus Gilijos pradinėje mokykloje lanko jau antrus metu. Užsiėmimų metu išsiskiria kūrybiškumu ir fantazija. Užsiėmimų vadovai apie Vilių atsiliepia pačiais geriausiais žodžiais ir džiaugiasi, kad mandagus ir darbštus berniukas turi tokį išskirtinį hobį. Paroda vyks visą savaitę iki vasario 11 dienos. Ją galima apžiūrėti darbo dienomis 10:00-19:00, Išmaniojoje mokykloje Klaipėdoje Liepų g. 19/ Karoso g. 5.

Antradienis, 15 Sausio 2019 18:26

„Neužmirštuolių pieva“

Sausio 11 d. mokykloje vyko akcija "Neužmirštuolių pieva", skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti. Mokyklos bendruomenės nariai segėjo neužmirštuoles. Pirmos pamokos metu mokytojai mokinius supažindino su tragiškais sausio 13 d. įvykiais, vykusiais prieš 28 metus. Pailgintos dienos grupėse vyko popietės, kuriose vyresnių klasių mokiniai pristatė savo parengtus pranešimus.
Trečiadienis, 02 Sausio 2019 08:47

Projektas

Antrokai tęsia praėjusiais mokslo metais pradėtą projektą su L/d "Puriena" - "Lesyklėlių miestas". Mokyklos kieme 2 f klasės mokiniai su mokytoja Gitana Pušinskiene vėl pakabino lesyklėles. Jas pritvirtinti padėjo mokyklos darbuotojai. Vaikai įbėrė paukšteliams maisto.
Trečiadienis, 02 Sausio 2019 08:02

Ketvirtų klasių mokinių renginys

Gruodžio 14 d. mokykloje vyko informacinių įgūdžių ugdymo renginys "Ar moki naudotis informacinių šaltinių lobiais?" 4 klasių mokiniams. Renginį organizavo ir vedė mokytojos G.Pušinskienė ir G. Varanavičienė. Komandos atliko užduotis telefono, kompiuterio, anglų kalbos žodyno, tarptautinių žodžių žodyno, frazeologizmų žodyno pagalba. I – ąją vietą iškovojo 4 b klasės komanda, II – 4 f klasė, III – pasidalino 4c ir 4 e klasių komandos.

Ketvirtadienis, 20 Gruodis 2018 16:01

Sveikinimas

Dvasinės šilumos Jūsų šeimose,

Gardaus kalėdinių sausainių kvapo Jūsų aplinkoje,

Džiaugsmo žiburėlių Jūsų akyse,

Laimės akimirkų Jūsų širdyse...

Visiems gražaus švenčių laukimo.

 

                                                                         Direktorė

Ketvirtadienis, 20 Gruodis 2018 15:57

"My Christmas Card"

Gruodžio mėnesį anglų kalbos mokytojos skatino mokinius kurti šventinius atvirukus ir dalyvauti jų organizuojamame konkurse "My Christmas Card".  Mokiniai sukūrė labai daug gražių sveikinimų ir dėl to šiais metais buvo sunku išrinkti geriausius. Populiariausią atviruką rinko ir patys mokiniai balsuodami. Apdovanoti net 6 geriausi. Padėkos raštai įteikti:

4b klasės mokinei Paulinai Stalionytei už kūrybiškiausią atviruką

4c klasės mokiniui Erikui Černych už meniškiausią atviruką

4b klasės mokinei Geismantei Kaupinytei už kruopščiausią atviruką

4d klasės mokiniui Tadui Martinaičiui už ekologiškiausią atviruką  

4d klasės mokinei Adrianai Šikšnytei  už šventiškiausią atviruką

3f klasės mokinei Gabijai Eičaitei už populiariausią atviruką.

Trečiadienis, 19 Gruodis 2018 11:14

Saugumo paskaita

Gruodžio 13 d. mokykloje svečiavosi Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai, kurie susitiko su pailgintas dienos grupes lankančiais mokiniais. Priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyresnysis inspektorius vidaus tarnybos kapitonas Dainius Žardeckis ir civilinės saugos skyriaus vyresnioji specialistė  Ingrida Zubienė diskutavo su mokiniais apie žmonių netinkamą elgesį švenčių metu, kuris iššaukia nelaimingus atsitikimus, atsakė į daugybę mokinių užduotų klausimų.

Ketvirtadienis, 13 Gruodis 2018 15:48

Knygos pristatymas

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės biblioteka kviečia Jūsų bendruomenę - mokinius, mokytojus, į Ramunės Bandzienės knygutės „Kalėdinė uosto istorija. Laivas paplūdimyje“ sutiktuves, kurios vyks š.m. gruodžio 18 d. 16 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje. 

 Apie knygą: Tai kalėdinė uosto istorija, kur realybės daugiau nei fantazijos, kurios svarbiausias veikėjas – berniuko senelis - uosto kapitonas. Į namus prieš pat Kalėdas senelis negrįžta 4 paras. Jis su kolegomis gelbėja laivą, užplaukusį ant seklumos.  Aiški ir paprasta, šilta ir nuoširdi, bet svarbiausia - suprantama istorija vaikams. Jiems pasakojanti kas yra uostas, kokie žmonės jame dirba ir kokius kasdienius darbus, o gal - stebuklus daro...

 Dalyvaus: knygutės autorė Ramunė Bandzienė, Marinus klubo nariai, projekto partnerio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovai, knygutės dailininkai - mokytojos Ligitos Ogintienės vadovaujami „Gilijos“ pradinės mokyklos mokiniai.

Daugiau informacijos: http://www.klavb.lt/lt/renginiai/1297-ramunes-bandzienes-knygutes-kaledine-uosto-istorija-laivas-papludimyje-sutiktuves.html

Puslapis 1 iš 18