Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Penktadienis, 07 Birželio 2019 14:49

Šventinis renginys "Mes atsisveikinam su Tavim, Pradine!"

Written by
Rate this item
(0 votes)

Birželio 7 d. mokyklos ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo paskutinėje pamokoje. Po jos - visi ketvirtokai su savo tėveliais rinkosi į šventę aktų salėje, kurią organizavo trečių klasių mokytojai. Renginyje mokyklos direktorė Renata Mikienė dėkojo ketvirtokų mokytojams, įteikdama knygas; dėkojo mokinių tėveliams, pačius aktyviausius apdovanodama padėkos raštais; ant scenos pakvietė ketvirtokus, visus 4 metus besimokiusius aukštesniuoju lygiu; įteikti padėkos raštai ir mokiniams, kurie 2018-2019 mokslo metus baigė puikiais įvertinimais. Ketvirtokai susirinkusiems dovanojo savo dainas, šoko valsą. Dėkojame už gražią šventę mokytojoms Virgilijai Bambalienei ir Vidai Bružienei, muzikos mokytojoms Daivai Tiškuvienei ir Neringai Jankūnienei. Mūsų ketvirtokams linkime gero ir sėkmingo skrydžio!

Pasibaigus šventei aktų salėje, mokiniai su savo klasių vadovais ir tėveliais mokyklos kieme savo svajones paleido į dangaus aukštybes...

Read 465 times Last modified on Penktadienis, 07 Birželio 2019 15:01
More in this category: « Festivalis - konkursas 2019-06-07 »