Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas gilijosmokykla@gmail.com

Laisvos darbo vietos

Darbo pasiūlymas galioja iki 2019-05-31

Klaipėdos „Gilijos” pradinė mokykla skelbia atranką pradinių klasių mokytojo(s) pareigoms užimti nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. pagal neterminuotą darbo sutartį.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

aukštasis išsilavinimas edukologijos srityje;

pradinių klasių mokytojo kvalifikacija;

puikūs bendravimo įgūdžiai su jaunesnio mokyklinio amžiaus mokiniais.

Privalumai:

Gebėjimas dirbti  kūrybiškai, iniciatyviai, atsakingai, gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis ir ugdytinių tėvais.

Pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje (atsisiųsti);
  2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  5. gyvenimo aprašymą;
  6. pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją.
  7. Kandidatų į darbo vietas informavimo apie duomenų tvarkymą forma (atsisiųsti);

Galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai arba siunčia registruotu ar elektroniniu laišku iki 2019 m.  gegužės 31 d. imtinai.

Adresas: Taikos pr. 68, 93219 Klaipėda

Atrankos būdas - pokalbis

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentus, atitikusius reikalavimus, informuosime telefonu iki 2019 m. birželio 7 d.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Darbo pasiūlymas galioja iki 2019-05-31

Klaipėdos „Gilijos” pradinė mokykla skelbia atranką logopedo pareigoms užimti nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. pagal neterminuotą darbo sutartį.

Darbo krūvis: 1 etatas

Kvalifikaciniai reikalavimai:

edukologijos bakalauro laipsnis ir specialiojo pedagogo kvalifikacija (specializacija – logopedija);

puikūs bendravimo įgūdžiai su jaunesnio mokyklinio amžiaus mokiniais.

Privalumai:

Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis ir ugdytinių tėvais, gebėjimas naudoti IKT.

Pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  2. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. gyvenimo aprašymą;
  5. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

Pageidautina pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

Adresas: Taikos pr. 68, LT-93219 Klaipėda

Pretendentus, atitikusius reikalavimus, informuosime jų nurodytu el. paštu iki 2019 m. birželio 3 d. ir pakviesime pokalbiui.

Last modified on Pirmadienis, 20 Gegužė 2019 08:47