Laisvos darbo vietos

Darbo pasiūlymas galioja iki 2019-08-30

Klaipėdos „Gilijos” pradinė mokykla ieško logopedo nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. pagal neterminuotą darbo sutartį.

Darbo krūvis: 1 etatas

Kvalifikaciniai reikalavimai:

edukologijos bakalauro laipsnis ir specialiojo pedagogo kvalifikacija (specializacija – logopedija);

puikūs bendravimo įgūdžiai su jaunesnio mokyklinio amžiaus mokiniais.

Privalumai:

Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis ir ugdytinių tėvais, gebėjimas naudoti IKT.

Pateikti šiuos dokumentus:

1. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  2. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. gyvenimo aprašymą.

Pageidautina pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai arba siunčia registruotu ar elektroniniu laišku iki 2019 m.  rugpjūčio 28 d. imtinai.

Adresas: Taikos pr. 68, LT-93219 Klaipėda

Atitikusius reikalavimus, informuosime jų nurodytu telefonu 2019 m. rugpjūčio 29 d. ir pakviesime pokalbiui.

Last modified on Antradienis, 20 Rugpjūtis 2019 13:53