Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Vasaris - sveikatos mėnuo

Visą vasario mėnesį vyksta įvairios sveikatinimo ir aktyvaus judėjimo veiklos: projekto "Sveikatą stiprinantis fizinis aktyvumas" treniruotės pailgintos dienos grupės mokiniams; projekto "Sveikatiada" veikla "Mankštiada"; paskaitėlės "Proto, kūno ir jausmų darna", "Asmens higienos ABC", "Mergaičių ir berniukų asmens higiena"; kalanetikos ir zumbos treniruotės. Mokyklos 4 klasių komanda dalyvauja miesto pradinių klasių estafečių ir anglų kalbos konkurse "Let's move". Mokyklos sportininkų komanda dalyvavo miesto pradinių klasių mokinių sportinėse varžybose "Mero taurei" laimėti "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" ir iškovojo I vietą.