Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Miesto pradinių klasių mokinių konkursas „Konstruoju ir startuoju“

3a klasės mokiniai Ulrika Kereišytė, Rapolas Šilgalis, Benas Sanda, Lukas Vaičiulis, Danielius Varkojis dalyvavo Klaipėdos miesto 3- 4 klasių konkurse „Konstruoju ir startuoju“, kurį organizavo Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras. Mokiniai konstravo katamaraną su stikline vandens ir dalyvavo katamaranų plaukimo varžybose. Gilijiečiams šiose varžybose sekėsi labai gerai: trečiokai apdovanoti padėkos raštais, medaliais. Mokinio Beno Sandos katamaranas savo greičiu nurungė visus dalyvius ir šis mokinys už savo kūrinį apdovanotas I vietos taure bei Padėkos raštu. Dėkojame 3a klasės vadovei Audrutei Aidukaitei už puikų mokinių paruošimą ir suorganizuotą dalyvavimą konkurse.