Solidarumo bėgimas

Rugsėjo 23 dieną mūsų mokykloje įvyko jau tradiciniu tapęs visuomeninės organizacijos ,,Gelbėkit vaikus‘‘ organizuojamas bėgimas, kuris Lietuvoje ir mūsų mokykloje vyksta jau 5-tą kartą. Solidarumo bėgimas yra projektas, kurio metu, suburiami vaikai bendrai sportinei veiklai. Tai skatina skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos bei įvairaus amžiaus moksleivių solidarumą. Renginio dieną buvo renkama parama, kuri skirta organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti ir vaikų žaidimų aikštelėms Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose įrengti. Akcijos metu surinkome 162,40 eurus! Dalyviai buvo apdovanoti renginio organizatorių paruoštais diplomais. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems šiame bėgime ir prisijungusiems prie kilnių tikslų įgyvendinimo.