KINGS OLIMPIADOS KOMANDA PASVEIKINO MOKYKLOS BENDRUOMENĘ

Kaip ir kiekvieno KINGS semestro pradžioje, taip ir šį rudenį Tarptautinės olimpiados KINGS komanda lanko pavasario semestro finalų dalyvius aktyviausiose mokyklose Lietuvoje ir jiems įteikia finalistų diplomus, patvirtinančius pasiektą žinių lygį!

KINGS komanda aplankė ir mūsų mokyklą bei sveikino mokinius ir juos ruošusius mokytojus su pavasario semestro pasiekimais ir apdovanojo juos diplomais bei padėkomis! Didžiuojamės mūsų mokyklos mokiniais, dalyvavusiais pavasario semestro KINGS olimpiadose bei mokytojais, paskatinusiais ir padėjusiais savo mokiniams žengti naujų žinių link. Tikimės, jog šį semestrą prie mūsų mokyklos vardo garsinimo KINGS olimpiadose prisijungs dar daugiau gabių ir šaunių mokinių!

Registracija (www.kings.lt/registracija) į KINGS rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti arba patys užsiregistravę mokiniai galės dalyvauti kvalifikaciniame KINGS olimpiados etape rugsėjo 30 – spalio 11 dienomis internetu visiškai NEMOKAMAI!