2019-06-04

Mokykloje organizuotos Klaipėdos miesto Visuomenės sveikatos biuro (VSB) veiklos "Saldadieniai šeštadieniais", kuriose dalyvavo 6-ių ketvirtų klasių mokiniai su mokytojomis. Mokiniai mankštinosi mokyklos kieme, skambant nuotaikingai muzikai, gamino sveikuoliškus saldainius ir juos degustavo, dalyvavo mitybos proto mūšyje, išklausė paskaitas apie saldumynų žalą sveikatai, dantims... Mokiniai šią dieną gavo daug naudingos informacijos. Apie veiklos naudingumą parašė savo atsiliepimus (žiūrėti nuotraukoje). Dėkojame VSB lektorėms Alinai Bocman, Ugnei Radzevičienei, Deimantei Rapalytei, Saulei Griniūtei, Lijanai Dvarionaitei, Aušrai Šunokaitei, Rasai Rimkienei už profesionaliai organizuotas veiklas.