Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Pirmadienis, 27 Gegužė 2019 10:15

Pasaulinė akcija "Pamokos lauke"

Written by
Rate this item
(0 votes)

Gegužės 23 d. mokytojos Virginija Jonavičienė, Virginija Rakštienė, Jurgita Urbonienė, Rita Domarkienė, Monika Kazenkova, Lina Juknevičienė su savo mokiniais dalyvavo pasaulinėje akcijoje "Pamoka lauke". Mokiniai stebėjo ir lygino gamtos ir žmogaus rankomis sukurtus kūrinius/aplinką, atliko bandymus, mokėsi atpažinti medžius, vaiskrūmius, žaidė žaidimus su kamuoliu, dalyvavo estafetėse, atliko įvairius bendravimo ir bendradarbiavimo pratimus poroje su draugu, kūrė kūrinius „Paveikslas iš pavasarinių žiedų“, „Debesys“. 

1 c klasės mokiniai keliavo po Žemaitijos regioną ir aplankė apverstą namą, kuriame ieškojo atsakymų į klausimus. Mokytoja pateikė užduotį -  nupaveiksluoti kiekvieną kambarį ir pasakyti  teisingą kambarių skaičių. Susipažinę pasaulio šalių kryptimis ir suradę lobį labai apsidžiaugė. Lobis ,,Aukso pinigėliai". Platelių edukaciniame muziejuje "ŽEMAIČIŲ TARMĖ" vyko mielinių blynų kepimas, vaišės su uogiene ir arbata. Mokiniai savo įspūdžius aprašė atsiliepimų knygoje. Ekskursija buvo užbaigta Platelių apžvalgos bokšte ir geometrinių figūrų parke.

Read 485 times Last modified on Pirmadienis, 27 Gegužė 2019 10:27
More in this category: « 2019-05-23 Šokių konkursas »