Konkursas "Rašau diktantą"

Mokykloje vyko konkursas "Rašau diktantą", kuriame dalyvavo I-IV klasių mokiniai. Komisijai suskaičiavus balus, išaiškėjo, kad dalis mokinių surinko vienodą balų skaičių todėl yra po kelis mokinius, užėmusius tas pačias prizines vietas:
I vieta - Odrė Kulevičiūtė, 1d klasė; Emilija Gineikaitė, 2e; Smiltė Jakaitė, 3d; Tija Vasiliauskaitė, 4d.
II vieta - Ermandas Gelgota ir Danielius Vičis iš 1f klasės; Julija Jurevičiūtė, 2b; Žaneta Jankauskaitė, 2c; Benas Dylertas, 3d; Jokūbas Dargevičius, 3e; Geismantė Kaupinytė, 4b.
III vieta - Danielė Daugintytė, 1e klasė; Austėja Zavdzkytė, 1b; Joras Paulauskas, 1c; Vakarė Sutjutė, 2a; Goda Girčiūtė, 2c; Austėja Kniuraitė, 2d; Astijus Alekna, 4b.
Sveikiname prizininkus, dėkojame juos paruošusioms mokytojoms ir linkime sėkmės Odrei, Emilijai, Smiltei, Tijai (I vietos laimėtojoms) miesto diktanto konkurse.