Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Antradienis, 07 Gegužė 2019 09:09

"Draugystės ABC 2019"

Written by
Rate this item
(0 votes)

Balandžio 30 dieną Klaipėdos „Gilijos“ pradinės mokyklos 3f ir 3g klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Vida Bružiene, Ina Latakiene ir socialine pedagoge Gražina Domarkiene dalyvavo Klaipėdos ugdymo įstaigų socialinių pedagogų organizuotame masiniame renginyje – akcijoje „Draugystės ABC 2019“, kuriame susirinko daugiau nei 600 įvairaus amžiaus mokinių iš 34 Klaipėdos miesto ir rajono mokyklų. Visus mokinius bendrai veiklai suvienijo Skaistutės ir Augustino Užkuraičių bei Būgnų orkestro pravesta bendra perkusija – Muzikinė laboratorija, kurios metu visi mokiniai su savo atsineštais muzikiniais instrumentais kūrė bendrą muziką. Bendras muzikinis ritmas ir galimybė jame dalyvauti kiekvienam mokiniui atnešė didžiulį džiaugsmą. Ne mažiau bendrystės jausmui mokinius sujungė flashmob'as pagal dainą „Nuostabi diena“, kurį pravedė ir mokinius šokio ritmu apjungė šokių centro „Mondo“ šokėjai. Organizatorių pagrindinę renginio idėją – skleisti mieste draugiškumo nuotaiką ir priimti kiekvieną šalia esantį – padėjo užtvirtinti bendra veikla – „Draugystės apyrankės“. Mokiniai vieni kitiems ant rankų rišo savo atsineštas spalvotas juosteles su palinkėjimais, kiekvienas renginio dalyvis galėjo dovanoti savo draugiškumo simbolį kitam ir pats ant rankos surinkti kuo daugiau spalvotų juostelių.

Renginio dalyviai įrodė, kad akcijos šūkis -  „Mes galime. Mes mokame. Mes esame draugiški“ – tai nėra tiktai frazė, tai - realybė.

Read 436 times Last modified on Antradienis, 07 Gegužė 2019 09:14