Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas gilijosmokykla@gmail.com

VI Lietuvos vaikų ir jaunimo konkursas

Gegužės 3 d. mokyklos jungtinis choras dalyvavo festivalyje-konkurse "Mes - Lietuvos vaikai", kuris vyko Vydūno gimnazijoje. Mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojų Neringos Jankūnienės ir Daivos Tiškuvienės, atliko kūrinius "Už žalių miškelių" (D.Pulausko oranžuota lietuvių liaudies daina), "Aš pamačiau kukutį" (N. Sinkevičiūtės muzika, eilės - lietuvių liaudies), "Svarbiausi žodžiai" (eilės ir muzika I. Šeduikienės). Mokyklos pasirodymas įvertintas I laipsnio diplomu. Dėkojame pedagogėms už puikų mokinių paruošimą, o mokinių tėveliams - už nuoširdų palaikymą ir parodytą dėmesį bei susidomėjimą.