Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Tarpmokyklinis renginys

Kovo 22 d. vyko renginys "Žinau gamtos ABC", kurį organizavo "Gilijos" mokyklos specialioji pedagogė Audronė Lazdauskienė ir socialinė pedagogė Gražina Domarkienė. Veikloje dalyvavo Klaipėdos "Pajūrio", Martyno Mažvydo progimnazijų ir  "Gilijos" pradinės mokyklos 3-4 klasių mokiniai. Renginio metu mokiniai atliko linksmas ir įdomias užduotis: tyrinėjo žemynus, atliko eksperimentus ir gamtos pažinimą įtvirtinančias užduotis, vaidino bei analizavo žmogaus kūno sandarą. Kiekvienas renginio dalyvis namo buvo išlydėtas su padėkos raštais ir gera nuotaika.