Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Europos Sąjungos projektas

Mokykla prisijungė prie Visuomenės sveikatos biuro organizuojamo projekto "Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas", kurio tikslas - mažinti sveikatos netolygumus, didinant vaikų ir vyresnio amžiaus asmenų sveikatos raštingumo lygį bei formuojant sveikos gyvensenos įgūdžius. Įgyvendinat šį projektą, mokykloje VSB lektoriai organizuos paskaitėles mokiniams "Sveika mityba", "Sveiko maisto pasirinkimas", "Maisto kelionė iki mūsų stalo" ir užsiėmimus darbuotojams apie pirmąją pagalbą.

Projektas "Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvenensenos skatinimas"

Plakatas - Sveikos gyvensenos skatinimas