Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas gilijosmokykla@gmail.com

Varžybos „Let‘s move“

Vasario 15 d. „Gilijos” pradinės mokyklos mokinių rinktinė komanda dalyvavo Klaipėdos miesto 4-ųjų klasių mokinių sporto estafečių ir anglų kalbos varžybose „Let‘s move 2019“. Laimėta I-a vieta. Mokinius paruošė anglų kalbos mokytoja Lina Juknevičienė ir 4f klasės mokytoja Vanda Bubliauskienė. Dėkojame mokytojoms!

Varžybose dalyvavo Tadas Martinaitis ir Tija Vasiliauskaitė - 4d klasė, Perla Navickė ir Adomas Vaicekauskas - 4e klasė, Goda Surgautaitė ir Linas Kairys - 4a klasė, Aividas Žarnauskas ir Urtė Milašiūtė - 4f klasė, Mindaugas Štikonas - 4b ir Milda Gudelionytė - 4c klasė. Sveikiname nugalėtojus!