Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Trečiadienis, 06 Vasario 2019 08:41

„Transformerių“ kolekcijos paroda

Written by
Rate this item
(0 votes)

2019 m. vasario 1 d. Išmaniojoje mokykloje Klaipėdoje atidaryta Viliaus Sasnausko 3A klasės mokinio „Transformerių“ kolekcijos paroda. Vilius transformerius kolekcionuoti pradėjo būdamas 5-erių. Pirmąjį transformerį dovanų gavo iš mamos draugės, tuo metu kai pas ją svečiavosi.  Tada ir prasidėjo kolekcijos rinkimo pradžia. Šiai dienai kolekciją sudaro daugiau kaip 30 įvairiausių eksponatų. Apie kiekvieną savo kolekcijos dalį Vilius gali papasakoti atskirai. Savo žiniomis mielai dalinasi robotikos užsiėmimų metu. Į pamokas atsineša savo robotus, apie juos pasakoja, demonstruoja kaip jie transformuojasi ir mielai sutinka, kad vaikai apžiūrėtų ir savo rankomis pačiupinėtų fantastinius robotus. Vilius Sasnauskas robotikos užsiėmimus Gilijos pradinėje mokykloje lanko jau antrus metu. Užsiėmimų metu išsiskiria kūrybiškumu ir fantazija. Užsiėmimų vadovai apie Vilių atsiliepia pačiais geriausiais žodžiais ir džiaugiasi, kad mandagus ir darbštus berniukas turi tokį išskirtinį hobį. Paroda vyks visą savaitę iki vasario 11 dienos. Ją galima apžiūrėti darbo dienomis 10:00-19:00, Išmaniojoje mokykloje Klaipėdoje Liepų g. 19/ Karoso g. 5.

Read 654 times Last modified on Trečiadienis, 06 Vasario 2019 08:44