Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas gilijosmokykla@gmail.com

Knygos pristatymas

Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės biblioteka kviečia Jūsų bendruomenę - mokinius, mokytojus, į Ramunės Bandzienės knygutės „Kalėdinė uosto istorija. Laivas paplūdimyje“ sutiktuves, kurios vyks š.m. gruodžio 18 d. 16 val. bibliotekos Gerlacho palėpėje.

Apie knygą: Tai kalėdinė uosto istorija, kur realybės daugiau nei fantazijos, kurios svarbiausias veikėjas – berniuko senelis - uosto kapitonas. Į namus prieš pat Kalėdas senelis negrįžta 4 paras. Jis su kolegomis gelbėja laivą, užplaukusį ant seklumos.  Aiški ir paprasta, šilta ir nuoširdi, bet svarbiausia - suprantama istorija vaikams. Jiems pasakojanti kas yra uostas, kokie žmonės jame dirba ir kokius kasdienius darbus, o gal - stebuklus daro...

Dalyvaus: knygutės autorė Ramunė Bandzienė, Marinus klubo nariai, projekto partnerio Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovai, knygutės dailininkai - mokytojos Ligitos Ogintienės vadovaujami „Gilijos“ pradinės mokyklos mokiniai.

Daugiau informacijos: http://www.klavb.lt/lt/renginiai/1297-ramunes-bandzienes-knygutes-kaledine-uosto-istorija-laivas-papludimyje-sutiktuves.html