Taikos pr. 68, LT-93129, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas gilijosmokykla@gmail.com

Konkursas

Lapkričio 14 d. mokykloje vyko II-IV klasių mokinių dailaus rašto konkursas "Mano rankelių - dailios raidelės". Nugalėtojų darbai bus eksponuojami I aukšto foje. I vietos nugalėtojai bus deleguojami į miesto pradinių klasių mokinių konkursą, kuris vyks Vitės progimnazijoje lapkričio 27 d.

Sveikiname konkurso prizininkus:
Komisija įvertino konkurso dalyvių darbus. Daugiausia balų surinko ir prizininkais tapo šių mokinių darbai:
I vieta - Greta Greičiūtė, 2 b klasė; Ugnė Nemiro, 3 b klasė; Ema Bartkevičiūtė, 4 e klasė.
II vieta - Austėja Kniuraitė, 2 d klasė; Žaneta Jankauskaitė, 2 c klasė; Benas Lizdenis, 3 d klasė; Kornelija Paulauskaitė, 3 e klasė; Geismantė Kaupinytė, 4 b klasė; Giedrė Bartkutė, 4 d klasė.
III vieta - Goda Girčiutė, 2 c klasė; Emilija Gineikaitė, 2 e klasė; Justė Juškaitė, 3 f klasė; Ugnius Čeledinas, 4 e klasė.
Dėkojame prizininkų mokytojams už mokinių paruošimą.