Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla

Savivaldybės biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 295174070.
Taikos pr. 68, LT-93219, Klaipėda. Tel.: (846) 34 60 05, el. paštas info@gilijosmokykla.lt

Ketvirtadienis, 04 Spalio 2018 17:04

Ugdymo diena

Written by
Rate this item
(0 votes)
Spalio 1 d. mokykloje ir už jos ribų vyko įvairios "Pažink sporto šakas" dienos veiklos. Siekta mokinius supažindinti su įvairiomis sporto šakomis. Mokiniai žaidė regbį, atliko vaikų jogos pratimus, šoko zumbą. Lengvosios atletikos manieže dalyvavo lengvosios atletikos rungtyse, sporto klube "Šansas" atliko intensyvią mankštą, Vakarų stalo teniso akademijoje žaidė stalo tenisą, "Neptūno" sporto salėje susipažino su rankinio žaidimo taisyklėmis, sunkiosios atletikos sporto klube sužinojo sunkiosios atletikos istoriją, išmėgino įvairias šios sporto šakos priemones.
Dėkojame visoms sporto įstaigoms, priėmusioms į savo patalpas mūsų mokinius ir nuoširdžiai pristačiusioms savo propaguojamas sporto šakas. Mokiniai grįžo su nepaprastai džiugiomis emocijomis.
Read 1099 times Last modified on Ketvirtadienis, 04 Spalio 2018 17:10